Narodowy Program Szczepień - ETAP 0

Uwaga! W związku z ograniczeniem przez Agencję Rezerw Materiałowych dystrybucji szczepionek, w dniach 01.02.2021 - 14.02.2021 oraz 15.02.2021 - 07.03.2021 szczepienia I dawką w ramach etapu 0 / ZOL i DPS nie będą realizowane.  W tym okresie odbywać się będą szczepienia II dawką.

Informacje dla osób posiadających e-skierowanie i czekających na wyznaczenie terminu:

termin szczepienia jest umawiany telefonicznie z kilkudniowym wyprzedzeniem przez koordynatora szpitala z osobą zgłaszającą pracowników,  lub bezpośrednio w przypadku zgłoszeń indywidualnych.

UWAGA! jeśli wystąpi nadmiar szczepionek do wykorzystania (rezygnacja, brak kwalifikacji lekarza innych osób) zawiadomienie może nastąpić szybciej bez zachowania terminu.

przewidywany termin szczepienia wszystkich osób zarejestrowanych w etapie 0 (I dawka) - do 31 stycznia 2021r. Szczepienia wykonujemy również w soboty i niedziele.

Uwaga! W związku z ograniczeniem przez Agencję Rezerw Materiałowych dystrybucji szczepionek, w dniach 01.02.2021 - 07.02.2021 oraz  08.02.2021 - 14.02.2021 szczepienia I dawką w ramach etapu 0 / ZOL i DPS nie będą realizowane.  W tym okresie odbywać się będą szczepienia II dawką.

informacje dla osób, które mają wyznaczony termin:

W dniu zgłoszenia prosimy wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego i przekazać  go w punkcie szczepień (formularze dostępne będą również w punkcie szczepień)

Na szczepienie należy zgłaszać się w wyznaczonych godzinach. Szczepionki są przygotowane dla umówionej liczby osób!

Adres:
Szpital Powiatowy w Pruszkowie
ul. Armii Krajowej 2/4

Punt szczepień mieści się w budynku głównym na parterze, wejście do Poradni Specjalistycznych. Prosimy kierować się strzałkami.

Koordynatorzy szczepień:

Ewa Olszewska tel. 664 118 792
Anna Rutkowska tel. 664 118 793

© 2021 SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRUSZKOWIE.