Koniec II etapu

Zakończyliśmy kolejny etap modernizacji Szpitala Powiatowego w Pruszkowie. Do wyremontowanych pomieszczeń już niebawem przyjmiemy pierwszych pacjentów. Nowa cześć Oddziału Chirurgii to nowocześnie wyposażone sale  z pełnym, własnym węzłem sanitarnym. Dwie sale pełnić będą funkcję intensywnego nadzoru i przeznaczone dla najciężej chorych.
Ciepłe pastelowe kolory z pewnością wpłyną na samopoczucie osób trafiających na oddział. Podobnie zmodernizowana została część przychodni specjalistycznej, a w niej poradnia ortopedyczna, chirurgiczna, pracownia badań czynnościowych i elektrofizjologii serca.
W ramach tego etapu szpital wzbogacił się również w nowoczesny, automatyczny agregat prądotwórczy. Do końca marca 2018 roku sfinalizujemy trzeci etap modernizacji szpitala - już teraz widoczne są zarysy nowej, dobudowywanej Izby Przyjęć. Nasze hasło "Zmieniany się dla Was" jest więc cały czas aktualne a wszelkie zmiany służyć mają naszym pacjentom." Koszt zrealizowanego II etapu i etapu III (w trakcie realizacji) to kwota dotacji uzyskanej od Wojewody Mazowieckiego i Starostwa Powiatowego wynosząca ponad 7,5 miliona zł.  • Image 1


© 2019 SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRUSZKOWIE.

 SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRUSZKOWIE