Nowe wyposażenie

Radiologia w Szpitalu Powiatowym w Pruszkowie w końcu cyfrowa!

Już działa aparat rtg najnowszej generacji, pracujący w technologii całkowicie cyfrowej. POLYRAD PREMIUM zakupiony został z dotacji Wojewody Mazowieckiego, Starostwa Powiatowego i środków własnych szpitala. Zapraszamy do zmodernizowanej pracowni wszystkich pacjentów, którzy cenią jakość, zarówno badania, jak i opisu lekarzy radiologów ze Szpitala Uniwersytetu Medycznego. Badania wykonujemy na podstawie skierowania od lekarza, po ustaleniu terminu w rejestracji.  Opis w trybie pilnym pacjent otrzyma maksymalnie w ciągu 1 godziny!

Szpital wzbogacił się również w nowy, cyfrowy aparat RTG-mobilny TXL-PLUS4-APR, do wykonywania badań bezpośrednio przy łóżku chorego. A  w lutym 2019  kolejna niespodzianka! Zaprosimy do również zmodernizowanej Pracowni Mammograficznej, wyposażonej także w nowy, cyfrowy aparat GIOTTO CLASS.