Otwarty Oddział Wewnętrzny!

Oddział Wewnętrzny w nowym obliczu
 
Z ogromną satysfakcją chciałbym poinformować mieszkańców i pacjentów Powiatu Pruszkowskiego, że nasz Oddział Wewnętrzny działa już w pełnym zakresie z nową, wysoko wykwalifikowaną kadrą lekarską i pielęgniarską. Oddziałem kieruje od 1 października br. Dr med. Tomasz Kulawik, specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii. W nowym zespole znaleźli się lekarze specjaliści z ogromnym doświadczeniem i dorobkiem naukowym, co gwarantuje najwyższy poziom diagnozy i leczenia.
Przeszliśmy przez bardzo trudny czas i było to ogromne wyzwanie dla dyrekcji SP ZZOZ w zakresie zarządzania kryzysem. Dzisiaj możemy powiedzieć: udało się, chociaż nie od wszystkich instytucji mogliśmy otrzymać pomoc i wsparcie. Dziękuję tym wszystkim, którzy w nas nie zwątpili i zaufali moim zapewnieniom, że oddział zawiesza swoją działalność tymczasowo i że nigdy nie było naszym zamiarem zamknięcie go na stałe.
Głęboko wierzę, że podobne doświadczenia już nas nigdy nie dotkną, a Oddział Wewnętrzny już zawsze  będzie kojarzył się z profesjonalizmem, wysoką jakością i empatią.

Tomasz Sławatyniec

p.o. Dyrektor SP ZZOZ w Pruszkowie© 2020 SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRUSZKOWIE.

 SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRUSZKOWIE


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady  (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) SPZZOZ w Pruszkowie informuje, że:

 

1.      Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie, ul. Armii Krajowej 2/4, 05-800 Pruszków, który reprezentuje Dyrektor.

2.      W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3.      Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań SPZZOZ w Pruszkowie, zwłaszcza świadczenia usług medycznych, na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady  (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.

4.      Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych  na podstawie przepisów prawa.

5.      Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.

6.      Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie  z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

7.      Posiada Pani/Pan  prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.

8.      Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.