Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie zatrudni od zaraz:

• lekarzy na dyżury w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Lekarskiej
  • lekarzy chirurgów
  • lekarzy ze specjalizacją z medycyny rodzinnej do pracy w POZ
  • lekarza specjalistę radiologa z doświadczeniem w opisie badań mammograficznych
  • lekarzy anestezjologów
  • lekarzy neonatologów
  • lekarza endokrynologa
  • lekarzy ginekologów-położników

Forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa cywilno-prawna) i poziom wynagrodzenia do indywidualnego uzgodnienia.

Szpital Powiatowy w Pruszkowie przechodzi proces transformacji, wprowadzamy zmiany, które mają wpłynąć na poprawę jakości naszych świadczeń i podniesienie standardów opieki nad pacjentami.

Poszukujemy Osób, które chcą współuczestniczyć w tym procesie, które chcą dołączyć do zespołu ludzi ambitnych i profesjonalnych. Jeśli chcesz pracować z nami, zapraszamy do kontaktu  i przesłania aplikacji z cv na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2017 SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRUSZKOWIE.