Wyprawki na 100-lecie

W tym roku świętujemy szczególną datę Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji dla wszystkich dzieci urodzonych w tym roku w Szpitalu Powiatowym „Na Wrzesinie” przygotowaliśmy pakiety upominkowe – od maja 2018 roku na bieżąco wydajemy je rodzicom opuszczającym szpital, natomiast przez cały wrzesień będzie możliwość odbioru zaległych paczek dla dzieci urodzonych od początku roku do końca kwietnia 2018.

W skład pakietów upominkowych wchodzą komplety niemowlęce dostosowane do wieku dziecka. Dzieci urodzone od maja 2018 roku otrzymują pakiet z albumem, natomiast dla starszych dzieci przeznaczony jest pakiet z misiem i ubrankiem w większym rozmiarze. Rodzice dzieci, które urodziły się od początku stycznia do końca kwietnia 2018 r., mogą zgłaszać się do Szpitala Powiatowego „Na Wrzesinie” (ul. Armii Krajowej 2/4) od czwartku 6 września w każdy wtorek i czwartek do końca miesiąca w godzinach 12:00-14:00. Pakiety upominkowe będą wydawane w rejestracji dawnej Izby Przyjęć (wejście od starego podjazdu dla karetek) za okazaniem karty informacyjnej wypisu ze szpitala obejmującego okres od 01.01.2018 do 30.04.2018.