Dowiedz się czy jesteś odporny na wirusa!

Szanowni Mieszkańcy,

już teraz wszyscy ci z Was, którzy posiadają Pruszkowską Kartę Mieszkańca lub Pruszkowską Kartę Dużej Rodziny, mogą wykonać w Szpitalu Powiatowym w Pruszkowie badania na przeciwciała SARS-COV-2 po obniżonych cenach:

  • oznaczanie przeciwciał anty-SARS- COV-2, w klasie IgM (przeciwciała “wczesne”) 50zł. Cena bez Pruszkowskiej Karty Mieszkańca - 110 zł.
  • oznaczanie przeciwciał anty-SARS- COV-2, w klasie IgG (przeciwciała "późne") 50zł. Cena bez Pruszkowskiej Karty Mieszkańca - 110 zł.
  • oznaczanie przeciwciał anty-SARS- COV-2, w klasie IgM oraz IgG (wykonane łącznie) 100zł. Cena bez Pruszkowskiej Karty Mieszkańca - 220 zł.

Gdzie zrobisz testy?

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie ul. Armii Krajowej 2/4 05-800 Pruszków

tel.: 664-118-796 (laboratorium)

Kiedy można zrobić testy?

Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać się na badania do laboratorium (poziom -1) od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 12:00.



© 2021 SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRUSZKOWIE.

 SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRUSZKOWIE


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady  (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) SPZZOZ w Pruszkowie informuje, że:

 

1.      Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie, ul. Armii Krajowej 2/4, 05-800 Pruszków, który reprezentuje Dyrektor.

2.      W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3.      Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań SPZZOZ w Pruszkowie, zwłaszcza świadczenia usług medycznych, na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady  (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.

4.      Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych  na podstawie przepisów prawa.

5.      Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.

6.      Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie  z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

7.      Posiada Pani/Pan  prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.

8.      Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.