Dary WOŚP

Jesteśmy szczęśliwi, że po raz kolejny Szpital Powiatowy w Pruszkowie jest beneficjentem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ta wspaniała akcja, prowadzone od niemal 30 lat i w trakcie której zebrano ponad miliard złotych, spowodowała, że nie ma w Polsce dzisiaj szpitala i oddziału dziecięcego lub noworodkowego, w którym nie znajduje się aparatura i sprzęt medyczny z charakterystycznym czerwonym serduszkiem. Także u nas w pruszkowskim szpitalu.
W ostatnich tygodniach dotarły na nasz Oddział Neonatologiczny kolejne dary z 26 Finału, który odbywał się pod hasłem „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Otrzymaliśmy m.in. stanowisko do resuscytacji, aparat do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, lampy do fototerapii, kardiomonitory i pompy infuzyjne.
Dzięki darom WOŚP, dzieci urodzone w Szpitalu Powiatowym w Pruszkowie mają szansę na skuteczną pomoc i leczenie w stanach zagrożenia życia oraz innych przypadkach, kiedy ich stan zdrowia wymaga interwencji medycznej, jak również wsparcia aparaturą i sprzętem medycznym.
Dziękujemy wszystkim, którzy także wczoraj, 13 stycznia 2019 r. wrzucili monety i banknoty do puszek WOŚP, bo to daje nadzieję, że kolejna, jakże cenna aparatura i sprzęt trafią do polskich szpitali
„Siema”


© 2019 SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRUSZKOWIE.

 SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRUSZKOWIE


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady  (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) SPZZOZ w Pruszkowie informuje, że:

 

1.      Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie, ul. Armii Krajowej 2/4, 05-800 Pruszków, który reprezentuje Dyrektor.

2.      W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3.      Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań SPZZOZ w Pruszkowie, zwłaszcza świadczenia usług medycznych, na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady  (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.

4.      Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych  na podstawie przepisów prawa.

5.      Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.

6.      Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie  z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

7.      Posiada Pani/Pan  prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.

8.      Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.